Πράξη ανάληψης τετραήμερης εκδρομής στη Νάουσα

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ

ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Π/ΘΜΙΑΣ& Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΠΡΑΞΗ

Στη Γαστούνη και στο Γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Γαστούνης σήμερα 14/2/2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 10:30 π.μ. συνήλθε ύστερα από πρόσκληση της Προέδρου Περιβολάρη Χρυσάνθης, η Επιτροπή για την Αξιολόγηση των προσφορών των τουριστικών γραφείων που αφορούν την τετραήμερη εκδρομή –μετακίνηση  της Γ΄ τάξης στην Νάουσα από 3-6/3/2024 αποτελούμενη από τους:

1.Περιβολάρη Χρυσάνθη, Διευθύντρια του Γυμνασίου Γαστούνης –Πρόεδρο

2. Γιάντσιου Όλγα αρχηγό της εκδρομής – μέλος

3. Βαρβαρέσου Βασιλική συνοδό της εκδρομής –μέλος

4.Δεληγιάννη Εμμανουήλ Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων -μέλος .

5.Συμεών Σταματία μέλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων -μέλος

6.Γιαννακοπούλου Χριστίνα (Γ1), Λουκουμάκια Ναυσικά-Ελευθερία (Γ2), Μαρκέτο Διονύσιο (Γ2) και Μουτσάϊ Λορένα (Γ3) εκπροσώπους των μαθητικών κοινοτήτων. (Οι μαθητές εκπροσωπούνται χωρίς δικαίωμα ψήφου).

Η επιτροπή δέχτηκε 3 σφραγισμένες προσφορές σε φάκελο από τα εξής τουριστικά γραφεία:

1. ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ Α. ΑΝΤΩΝΙΟΣ- Γαστούνη

2. KapatsouliasTours , Λεχαινά

3.PYRGOSTRAVEL , Πύργος

Η Πρόεδρος αποσφράγισε τις 3 σφραγισμένες προσφορές των τουριστικών γραφείων και τις έθεσε υπόψη των μελών της Επιτροπής. Η Επιτροπή μελέτησε τις προσφορές και αφού εκτίμησε τις προσφερόμενες από τα γραφεία αυτά υπηρεσίες: Μεταφορές, ξενοδοχεία, ασφάλιση, διόδια, διάθεση 2 οδηγών

αποφάσισε ομόφωνα

να επιλέξει την προσφορά του τουριστικού γραφείου ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ Α. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - Γαστούνη: ξενοδοχείο DELLAGIOHOTEL3* για τη διαμονή, με πρωινό, κόστος ανά μαθητή 163 € και τελική συνολική τιμή 6194 €. Το συγκεκριμένο τουριστικό γραφείο ικανοποιεί όλες τις προϋποθέσεις της προκήρυξης του σχολείου μας. Με τον υπεύθυνο του τουριστικού γραφείου TSAOUSAKISTOURSθα υπογραφεί ιδιωτικό συμφωνητικό.

Ενστάσεις κατά της ανωτέρω απόφασης θα γίνονται δεκτές μέχρι την Δευτέρα 19 /2/2024 και ώρα 9.00 π.μ.

Για το σκοπό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Η Πρόεδρος                                                                                   Τα μέλη

Γιάντσιου Όλγα , μέλος

Βαρβαρέσου Βασιλική, μέλος

Χρυσάνθη Περιβολάρη                                                       Δεληγιάννης Εμμανουήλ, μέλος