Ενημέρωση για Ενισχυτική Διδασκαλία

ΤΗΛ.: 2623032647

Πληροφορίες: Γεώργιος ΚουσινιώρηςΣοφία Ντεϊμεντε

Ενημέρωση για την Ενισχυτική διδασκαλία

Σας ενημερώνουμε ότι κατά το τρέχον σχολικό έτος πρόκειται να λειτουργήσει πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας στα παρακάτω μαθήματα:

Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.

Τα μαθήματα θα διεξάγονται σε σχολείο που θα καθορίσει η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, πιθανώς στο Γυμνάσιο Ανδραβίδας, μετά το τέλος του πρωινού προγράμματος του σχολείου με ώρα έναρξης 2:15 μμ. Για όσο διάστημα διαρκεί η αναστολή της λειτουργίας των σχολείων τα μαθήματα θα γίνονται διαδικτυακά.

Όσοι κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν τα μαθήματα αυτά, παρακαλούνται να αποστείλουν στο σχολείο με email ή με fax, το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 2/12/2020 τη σχετική υπεύθυνη δήλωση που επισυνάπτεται.

Παρακαλούμε για την όσο γίνεται ταχύτερη ανταπόκρισή σας διότι τα χρονικά περιθώρια είναι πολύ περιορισμένα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο Διευθυντή του σχολείου στο τηλέφωνο 2623032647.

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

Συνημμένα:
Download this file (Συν3 _Υπόδειγμα_1 αίτησης_δήλωσης μαθημάτων 2020_2021.doc)Υπεύθυνη Δήλωση296 kB