Ενημέρωση

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Πέμπτη 18/02/2021 τα σχολεία θα είναι ανοικτά και θα λειτουργήσουν κανονικά.

Μη λειτουργία σχολείου 17/02/2021

Κλειστά θα παραμείνουν και αύριο Τετάρτη 17/2/2021 τα σχολεία στο Ν. Ηλείας. Τα μαθήματα θα διεξαχθούν μέσω της πλατφόρμας webex.

Μη λειτουργία σχολείου 16/02/2021

Κλειστά θα παραμείνουν και αύριο Τρίτη 16/2/2021 τα σχολεία στο Ν. Ηλείας. Τα μαθήματα θα διεξαχθούν μέσω της πλατφόρμας webex.

Ενημέρωση

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε Ηλείας Βασίλη Γιαννόπουλου, εξαιτίας των συνθηκών παγετού που επικρατούν στο σύνολο της Π.Ε Ηλείας (χιονόπτωση, παγετός και πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, από χαμηλά υψόμετρα) και δεδομένων των υγειονομικών πρωτοκόλλων που αφορούν στην λειτουργία των σχολείων λόγω covid-19, για λόγους ασφάλειας των μαθητών και εκπαιδευτικών, αύριο Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου 2021, ΔΕΝ θα πραγματοποιηθούν δια ζώσης μαθήματα στα σχολεία του Νομού. Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν μέσω webex.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου

Ενημέρωση

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω της έξαρσης κρουσμάτων στην περιοχή μας η οποιαδήποτε ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων θα γίνεται τηλεφωνικά ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου